גזברית

גב׳ אורית ברק, אחות אחראית 

Treasurer

Mrs. Orit Barak, The Head Nurse of Obstetrics Department 

בי"ח לנשים - מרכז רפואי רבין 

Moblie: +972-54-44-59495 
VPN +972-50-406-5220 

Tel: +972-3-937-7577 
oritb@clalit.org.il

מזכיר

פרופ׳ דב פלברג, רופא נשים

Secretary 
Prof. Dov Feldberg,

MD – Gynecologist 

בי"ח לנשים - מרכז רפואי רבין 
Tel: +972-3-937-7680

Fax: +972-3-937-7683 
dovfeld@post.tau.ac.il  

נשיא 

פרופ׳ מרק גלזרמן, רופא נשים

President
Prof. Marek Glezerman,

MD - Gynecologist

המרכז לחקר הרפואה המגדרית - מרכז רפואי רבין 
Tel: +972-3-695-2443 

Fax: +972-3-691-4585 
mglezerman@clalit.org.il 

חבר

פרופ' אילן קראוזה 

Member

Prof. Ilan Krause, MD

מנהל מחלקה פנימית ו' - רקנאטי 
מרכז רפואי רבין 
Tel: +972-3-937-7362

Fax: +972-3-924-4663 
ilank2@clalit.org.il

חברה

דר' פנינה דורפמן אתרוג 

Member

Dr. Pnina Dorfman Etrog , MD

מנהלת מחלקת מיון וליאזון,

מרכז לבריאות הנפש "גהה" 

מרכז רפואי רבין
Tel: +972-3-925-8296 

Mobile: +972-50-727-7117
PDorfman@clalit.org.il 

dorfmand@bezeqint.net

גזבר 

דר' השי רוטמנש, רופא פנימי ופרמקולוג קליני

Treasurer

Dr. Heschi H. Rotmensch, MD., F.A.C.C., F.A.C.P 
Internist and Clinical Pharmacologist

מכבי שירותי בריאות וקאטו מחקרים ישראל בע"מ 
Tel.: +972-54-4682285

Office: 03-7383200 
hrotmensch@cato.co.il

צוות האתר

גב׳ שלי פישר אבן צור, M.Sc

Website Team
Mrs. Shelly Fisher Even Tzur, M.Sc

מנהלת אתר אינטרנט

גב׳ איילת נוימן קורן,
סטודנטית לרפואה

Web Master

Mrs. Ayellet Neumann Koren,
Medical Student

ראשת המשמרת הצעירה

רכזת ניו מדיה

ד״ר יסמין פרהדיאן, רופאה

New Media Manager

Young Board Director
Dr. Yasmin Farhadian, M.D.

המרכז הרפואי שיבא, תל השומר
YasminF@isragem.org

farhadiany@gmail.com

צוות האתר

מר עמית פלדברג

Website Team

Mr. Amit Fldberg

רכזת מחקר צפון

צוות האתר

גב׳ נגה שיפמן, סטודנטית לרפואה

Research Coordinator, Northern District & Website Team

Ms. Noga Shiffman, Medical Student

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

©2018 by החברה הישראלית לרפואה מודעת מין ומגדר - Isragem