חברי ועד החברה

 

 

President
Prof. Marek Glezerman, MD - Gynecologist
Research Center for Gender Medicine, Rabin Medical Center

 

 

נשיא

פרופ' מרק גלזרמן – רופא נשים
המרכז לחקר הרפואה המגדרית - מרכז רפואי רבין
Tel: +972-3-695-2443  Fax: +972-3-691-4585
mglezerman@clalit.org.il ; m@glezerman.com

 

 

  Secretary
Prof. Dov Feldberg, MD – Gynecologist
Hospital for Women, Rabin Medical Center

 

מזכיר

פרופ' דב פלדברג – רופא נשים
בי"ח לנשים - מרכז רפואי רבין
Tel: +972-3-937-7680 Fax: +972-3-937-7683
dovfeld@post.tau.ac.il  

 

  Member

Mrs. Orit Barak

 The Head Nurse of Obstetrics Department
Hospital for Women, Rabin Medical center

 

חברה

גב' אורית ברק - אחות אחראית

מחלקת נשים
בי"ח לנשים - מרכז רפואי רבין

Moblie: +972-54-44-59495
VPN +972-50-406-5220

Tel: +972-3-937-7577
oritb@clalit.org.il

 

  Member
Dr. Pnina Dorfman Etrog , MD

Geha Mental Hospital
Rabin Medical Center
 

חברה
דר' פנינה דורפמן אתרוג
מנהלת מחלקת מיון וליאזון
מרכז לבריאות הנפש "גהה"

מרכז רפואי רבין
Tel: +972-3-925-8296

Mobile: +972-50-727-7117
PDorfman@clalit.org.il

dorfmand@bezeqint.net

 

 

Member
Prof. Ilan Krause, MD
Dept. of Internal Medicine F-Reccanati
Rabin Medical Center

 

חבר

פרופ' אילן קראוזה
מנהל מחלקה פנימית ו' - רקנאטי
מרכז רפואי רבין
Tel: +972-3-937-7362 Fax: +972-3-924-4663
ilank2@clalit.org.il

 

 

  Member
Dr. Heschi H. Rotmensch, MD., F.A.C.C., F.A.C.P
Internist and Clinical Pharmacologist
Maccabi Health Services and Cato Research Israel Ltd

 

חבר

דר' השי רוטמנש, רופא פנימי ופרמקולוג קליני
מכבי שירותי בריאות וקאטו מחקרים ישראל בע"מ
Tel.: +972-54-4682285 Office: 03-7383200
hrotmensch@cato.co.il

  

Webmaster
Amit Feldberg

 

מנהל אתר

עמית פלדברג
Mobile: +972-50-848-1907

webmaster@isogem.net
amit.feldberg@gmail.com

 

New Media Manager
Yasmin Farhadian

Med Student, Sackler Medical School, Tel-Aviv University 

 

רכזת ניו מדיה

יסמין פרהדיאן

סטודנטית לרפואה, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באונ' ת"א
Yasmin.Farhadian@isragem.net

farhadiany@gmail.com

האתר מעודכן נכון לתאריך:  18/10/2017 11:10:37 PM
עבור לתוכן העמוד