על החברה

החברה הישראלית לרפואה מודעת מין ומגדר (ISRAGEM) נוסדה ב 2009 ונחשבת כיום בין החברות המובילות בעולם. ISRAGEM כוללת היום כ 130 חברים מ 16 דיסציפלינות ובין חבריה אנשי מקצוע מ 11 בתי חולים ואוניברסיטאות.

 

ועד החברה מבטא היטב את הרב-תחומיות של החברה .מטרותנו מוגדרות היטב  והפעילות שלנו חוצה את הדיסציפלינות הרפואיות. ISRAGEM הינה חברה בהסתדרות הרפואית אך אנחנו שמחים שבין חברנו נמצאים גם אנשי מחקר בסיסי, מקצועות פארא-רפואיים רבים ואף אנשי מקצוע מחוץ לתחום הרפואה עם עניין ברפואה מגדרית.

 

ארחנו את הכנס הבינלאומי ב 2010 בתל אביב בו השתתפו מעל 400 מאנשי המקצוע המובילים בעולם מ 18 ארצות. ארגנו עד כה חמישה כנסים ארציים בתחומים שונים של הרפואה המגדרית (קרדיולוגיה, תזונה, שימוש בתרופות, פסיכיאטריה/פסיכולוגיה וכאב). הכנס הארצי השנה התקיים ב 14 נובמבר 2016 והוקדש ל"היבטים מגדריים של השמנה". בכנס, שהיה הצלחה גדולה, נכחו כ-200 משתתפות ומשתתפים. צפו בהרצאות המלאות מן הכנס בערוץ ה-YouTube של החברה.

 

הכנס הקרוב מתוכנן ל-18 ביוני 2018 ונושאו: "השעון הביולוגי בהיבט של מין ומגדר". נדון בנושאים כמו: שינה, בגרות, גיל המעבר ועוד.

 

זאת השנה החמישית שאנו מלמדים רפואה מודעת מין ומגדר באוניברסיטת תל אביב וקיימנו בפעם הראשונה בישראל קורס שנתי בלימודי המשך במסגרת אוניברסיטת תל אביב והעלנו את הנושא "על המפה" בישראל. בנוסף, סיימנו קורס ברפואה מגדרית לאנשי מקצוע מכל קשת המקצועות הרפואיים. המפגשים התקיימו פעם בחודש בבי"ח בילינסון, לתוכנית ההרצאות המלאה לחצו כאן...

 

הסתיימו השידורים בגלי צה"ל של האוניברסיטה המשודרת בנושא הרפואה המגדרית. ניתן להאזין או להוריד את ההרצאות באתר icast... 

 

עוד הודעה: פתחנו את דף הפייסבוק של החברה שלנו ואנו עומדים על למעלה מ-2,800 עוקבים. נשמח שתצטרפו גם אתם, עשו לנו לייק ותהנו מהתוכן העשיר!

 

אנחנו מזמינים כל איש מקצוע שעוסק ברפואה להצטרף אלינו.

האתר מעודכן נכון לתאריך:  04/06/2018 7:36:16 PM
עבור לתוכן העמוד